Nasi Partnerzy

Nasi Partnerzy

RZETELI I WIARYGODNI PARTNERZY

Mamy przyjemność współpracy z wiarygodnymi i poważnymi kontrahentami w Polsce i na świecie. Budujemy silne relacje do długotrwałej i obopólnie korzystnej współpracy. Wszystkim naszym partnerom handlowym zapewniamy najwyższej jakości obsługę i wykwalifikowany personel handlowy.

Preferujemy realizację kompleksowych działań marketingowych w celu optymalnego i szybkiego wypromowania  nowych produktów na polskim rynku.

Nasi Partnerzy Handlowi

Producenci zagraniczni

Producenci krajowi

Firma szwedzka. Producent wysokiej jakości urządzeń rehabilitacyjnych takich jak: elektryczne wózki inwalidzkie marki Euroflex, chodziki (rollatory) czterokołowe marki Volaris, krzesła i fotele rehabilitacyjne marki Euroflex oraz wózki dla dzieci marki Sulki.

Human Care produkuje i dostarcza rozwiązania mobilne dla osób
o specjalnych potrzebach. Nasze produkty starają się służyć jako
naturalna część życia dla wszystkich użytkowników.

Naszym głównym obszarem jest rozwój i produkcja pomocy dla osób starszych i niepełnosprawnych. Specjalizujemy się w produktach do kąpieli / toalet, a dzisiaj mamy jeden z najszerszych programów na świecie w zakresie krzeseł i foteli pielęgnacyjnych. Wszystkie nasze produkty zostały opracowane z myślą o łatwości obsługi, jakości i czystości.

Vitility od lat ułatwia życie. Robimy to, tworząc rozwiązania dla codziennych niewygód. Dziś Vitility jest największym dostawcą na świecie i obecnie można znaleźć produkty Vitility w prawie 50 krajach.

W 1975 r. Pressalit opracował elastyczne rozwiązania łazienkowe i kuchnie o regulowanej wysokości dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów wysokiej jakości rozwiązań łazienkowych.

ProtechDry® to marka znana na całym świecie. Jest to jedyna bawełniana bielizna stworzona specjalnie dla osób z problemem nietrzymania moczu, która jest bardzo chłonna, neutralizuje nieprzyjemny zapach i nadaje się do wielokrotnego prania. To nie są podpaski ani jednorazowe pieluchy, ale bielizna.

• Trionic Veloped – jedyny pojazd terenowy na rynku i nowoczesna alternatywa dla aktywnych piechurów.
• Trionic Walker – nowa klasa rollatorów premium, która oferuje doskonałe możliwości manewrowania i prowadzenia oraz najwyższy komfort.

Seni to marka produktów przeznaczonych dla osób z nietrzymaniem moczu. Początki Seni to tylko jeden wyrób, obecnie dostępna jest szeroka gama wyrobów chłonnych, linia preparatów pielęgnacyjnych i seria produktów uzupełniających. W ofercie znaleźć można wkładki urologiczne dla kobiet i mężczyzn, pieluchy anatomiczne, pieluchomajtki, majtki elastyczne, podkłady higieniczne i specjalistyczne preparaty pielęgnacyjne.

Majtki chłonne, podkłady anatomiczne, pieluchomajtki dla dorosłych oraz podkłady chłonne – wszystkie  akcesoria dla osób cierpiących na inkontynencję.