Lode

Lode

Od czasu, gdy Freerk Lode wyprodukował pierwszy elektro-magnetyczny ergometr rowerowy w 1952 roku, dokładność, niezawodność i trwałość były podstawą dalszego rozwoju. Lode BV, który rozpoczął wiele lat temu na rynku kardiologii i czynności płuc, stał się specjalistą w pełnym spektrum ergometrii medycznej. Lode jest znany na całym świecie jako producent wysokiej jakości ergometrów, a marka Lode oznacza dokładność, trwałość i ergonomiczny design. Asortyment produktów Lode jest różny – od ergometrów rowerowych i bieżni po ergometry leżące, ramienne i leżące na plecach oraz oprogramowanie do ergometrii.

Długoletnie doświadczenie w produkcji sprzętu medycznego i ciągły rozwój w celu sprostania zmieniającym się wymaganiom rynku sprawiają, że Lode jest elastycznym i niezawodnym partnerem. Razem możemy przekształcić Twoje konkretne pomysły i życzenia w produkty na zamówienie.

Przed opuszczeniem fabryki wszystkie ergometry Lode są dynamicznie kalibrowane i oczywiście wszystkie jednostki są produkowane w najsurowszych warunkach kontroli jakości. Lode posiada certyfikat ISO 9001: 2015, ISO 13485: 2016 i jest zgodny z unijną dyrektywą dotyczącą wyrobów medycznych MDD 93/42 / EWG. Wiele produktów Lode jest zarejestrowanych przez FDA. Przez lata użytkowania koszty usług są prawie znikome.