Cobi Rehab

Cobi Rehab

Cobi Rehab specjalizuje się w rozwiązaniach pozycjonujących dla pacjentów bariatrycznych przez wszystkie godziny dnia w celu zapewnienia niezależności, komfortu i ulgi.

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Danii. Nasze urządzenia dostarczamy zarówno do sektora prywatnego, jak i publicznego na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej porady i wysokiej jakości produktów w krótkim czasie. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w zakresie terapii zajęciowej i mają praktyczne doświadczenie z pacjentami bariatrycznymi.

Nasze rozwiązania w zakresie pozycjonowania opierają się na solidnej wiedzy na temat korzystania z produktu i efektach pomagania, z naciskiem na godność i dobre środowisko pracy, zarówno dla użytkownika, jak i opiekuna.

Nasze produkty są dobrze i funkcjonalnie zaprojektowane, a ich wytrzymałość wynosi do 325 kg. Nasza oferta produktów obejmuje wózki inwalidzkie, wózki prysznicowe, krzesła prysznicowe, krzesła dla pacjentów, (rollatory) chodziki, balkoniki, laski, a także łóżka i materace.